Apie mus

„Smaližiaus Krautuvėlė“ Marijampolėje

Nuo 2013 m. esame įsikūrę nedidelėje saldumynų ir helio balionų parduotuvėje “Smaližiaus krautuvėlė” Marijampolėje (Vytauto g. 48a, prekybos centre “IKI”). Čia galite rasti daugiau kaip 30 rūšių guminukų, įvairių formų, dydžių ir skonių ledinukų, kramtomos gumos, purškiamų saldainių, cukraus vatos, įvairių rūšių dražė bei kitų saldumynų.

APIE
  • Helio Balionai
  • Guminukų puokštės ir tortai
  • Dovanų rinkiniai
  • Guminukų ir dražė rinkiniai

„Smaližiaus krautuvėlė“ iš kitų saldumynų parduotuvių išsiskiria tuo, kad patys gaminame rankų darbo,  įvairių dydžių  guminukų puokštes ir guminukų tortus skirtus įvairioms progoms. Kiekviena guminukų puokštė ar tortas yra išskirtinė, individuali, pagaminta su didele meile ir įkvėpimu.

Nusprendėme, kad savo prekes reikia pasiūlyti platesniam smaližių ratui ir taip persikėlėme į el. parduotuvės „lentynas“  🙂 Atrinkome populiariausias prekes , kurias sudėjome  į specializuotus dovanų rinkinius bei siūlome gardžiausių guminukų puokščių ir tortų asortimentą.

„Smaližiaus krautuvėlėje“ siūlome įvairių formų, dydžių ir spalvų balionus pūstus oru arba heliu. Didesnius kiekius balionų Kaune, Alytuje, Birštone, Marijampolėje pristatome už papildomą mokestį, esantiems netoliese kviečiame atsiimti užsakymus „Smaližiaus krautuvėlėje“. Perkant didesnius kiekius balionų (nuo 50 vnt.) taikome nuolaidas. Dėl balionų rašyti užklausą el. paštu info@smaliziauskrautuvele.lt arba skambinti kontaktiniu telefonu +37067706411

Smaližiaus Krautuvėlė
Smaližiaus Krautuvėlė